| AndreeaNicoleta00 a întrebat:

A fost cineva in Bulgaria ( Guest House Andi )? Daca da, va rog sa imi spuneti daca aceasta unitate de cazare este departe de plaja, daca este curat, etc. Vreau cat mai multe informatii.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In Bulgaria sunt mii de unitati de cazare, iar asta este una noua. Nu zic ca este imposibil, dar probabilitatea sa fi fost cineva acolo si sa vada intrebarea ta este infima. Eu ma ghidez mereu dupa parerile de pe booking.com, fiindca ei permit comentarii numai de la persoane care au facut rezervarea de pe siteul lor, deci au fost acolo. Despre locul asta de cazare se spune ca e curat, aproape de plaja dar ca drumul pana la plaja este anevoios si ca micul dejun este bun.