| valentina0309 a întrebat:

a fost cineva in vacanta in Bulgaria? daca da prin ce agentie si cat v-a costat toata vacanta? ma intereseaza ceva nu foarte scump.multumesc! funda! happy

Răspuns Câştigător
| voodoo85 a răspuns:

Eu am fost in bulagaria la nisipurile de aur, vara trecuta, nu prin agentie.Am platit pentru cazare 60 euro pe noapte la hotel de 4 stele dar am umblat dupa masina 3 zile ca mi-au luat-o astia!laughing

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| valentina0309 explică (pentru voodoo85):

laughing)
60 de euro camera sau de pesoana? si crezi ca este mai bine sa te duci direct fara agentie?

| voodoo85 a răspuns (pentru valentina0309):

60 euro de persoana! daca te duci prin agentie depinzi de ei in ceea ce priveste serviciile si cazarea! Daca te duci singur iti alegi tu hotelul, daca nu iti place unul, te duci in alta parte, prin agentie, iti place sau nu trebuie sa stai acolo.Si daca vrei sa te duci cu masina, te duci ori cu una cu numar de bulgaria ori cu numar de Romania da nu porea scumpalaughing

| Ioana1350 a răspuns (pentru voodoo85):

Daca te duci prin agentie depinzi de ei pentru servicii sau cazare? Nu stiam ca agentiile de turism din Romania detin hotelurile din Bulgaria. Suntem foarte tari atunci

| adriana05 a răspuns:

Eu calatoresc foarte mult si te sfatuiesc sa mergi pe cont prorpiu! asa cum ei te pot duce cu autocar asa poti lua si tu mijloace de transport sa mergi in vizita sau poate chiar masina personala.iesi foarte ieftin la toate obiectivele turistice! pentru cazare in orice tara vei merge iti recomand site-ul booking.com cele mai ieftine cazari.bafta

| valentina0309 explică (pentru adriana05):

Mersi!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hoteluri-bulgaria.webatu.com/
Aici gasesti cateva hoteluri, iar plata se face direct in contul hotelului ales, fara intermediari. Sper sa te ajute.