| leenyx a întrebat:

A incercat cineva cazarea in regim hotelier in Bucuresti? Daca da,se poate sa imi spune-ti cateva firme de incredere care ofera cazare in regim hotelier in Bucuresti(de preferat ceva ce ati incercat).Ati auzit ceva de EastComfort Bucuresti? Daca da,care e parerea voastra, sunt seriosi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte multe, incepand de la 2 stele in sus. Depinde de ce conditii doresti si ce bani esti dispus sa platesti:

1. Pensiunea Aidrom 2**
Telefon: 0721 469 737 ( Persoana contact: Dan Iova)
Capacitate totala: 17 locuri in 7 camere
Adresa: str.Halmeu nr. 12, sector 2, Bucu resti

2.Pensiunea Rivoli 3***
Telefon: 0724 370 496 / 021 345 4561 ( Persoana contact: Receptie Hotel Rivoli)
Capacitate totala: 20 locuri in 9 camere
Adresa: Bucuresti, Str. Postavarul, nr. 98A, sector 3

3.Pensiunea EasyBucharest 3***
Telefon: 0311 057 027 / 0730 504 346
Capacitate totala: 6 locuri in 3 camere
Adresa: Unirii 47, Octavian Goga 21, Dimitrie Cantemir 21

4.Pensiunea Casa Verde Bucuresti 3***
Telefon: 021 319 0681 / 0730 616 544
Capacitate totala: 35 locuri in 13 camere
Adresa: Aleea Teisani nr.70, sector 1, Bucuresti

Noroc bun!

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu-ti pot da referinte despre serviciile firmei(n-am avut nevoie de serviciile acesteia!) dar se pare ca are un scor bun pe Booking.com
Mai sunt si alte firme de acest tip pe care le pot gasi pe Booking.com

| radubradu a răspuns:

EastComfort este ok. Primesti ce se promoveaza. Deasemenea, am mai stat aici si este super ok si central: http://www.regim-hotelier.eu/apartamente/Bucuresti/Garsoniere/anunt.htm=156