| TAzOVsKY a întrebat:

Cum sta treaba la academia de politie din Bucuresti? Iti ofera de acolo cazare, unii spun sa nu incerc caci nu mai merge, voi ce ziceti, daca as intra...este convenabil? Iti ofera ei post dupa aia... dar ma intereseaza cu cazarea cum sta treaba1

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Toti studentii au asigurata cazarea si masa in incinta Academiei. Succes si numai bine!

| Eka7Lyzza a răspuns:

Si eu vreau sa intru tot la academie si sunt ink mica dar ma gandesc. gandeste`te bine ce vrei sa ajungi oricum eu iti spun ca cineva din fam mea este student si sa stii risca ink viata. si cazarea da este in incinta academiei, dar asta depinde de tine, daca ai tupeu sa mananci mancarea de acolo. eu iti spun sa nu faci o asemenea prostie ca e academie dk vrei sa te duci pe spionaj...
fi foarte atenta. asta e si ceea ce vreau eu sa fac dar sunt si constienta ca imi risc viata...