| alex040599 a întrebat:

Am auzit ca in avioane se vad machete,brelocuri, etc.Este adevarat, sau se cumpara din aeroport? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| acinorev a răspuns:

Buna!
Eu am fost de trei ori cu avionul si nu am vazut sa se fi vandut machete, brelocuri, poze etc. in avion. Nu se da decat mancare si bauturi. happy Poate din aeroport poti cumpara.winking

7 răspunsuri:
| EmiiLoveYou a răspuns:

Nu se cumpara din avioane. Se cumpara din magazinele din aeroport.

| Prafdesteleinculori a răspuns:

Se cumpara din aeroport.In avion ti se serveste numai bauturi si mancare. Funda?

| cυρcαкє a răspuns:

Buna

Cred ca ai vrut sa spui vand. Pai nu, nu se vand in avioane, n-are cum. Cel putin, eu n-am vazut.
Machete, brelocuri sau poze se vand in aeroport.

Pa pa

| alinutzaap a răspuns:

Din aeroport se cumpara.winking

| 12345dicu a răspuns:

Se cumpara din aeroport. In avion iti dau numai mancare si bautura.

| alex040599 explică:

Multumesc pentru raspunsuri.Scuzati pentru,, vad".Am auzit de la cineva ca in avioanele celor de la Blue Air.Stiu ca in toate avioanele se vand bauturi si mancare.

| Domiinic a răspuns:

Si seminte.E la fel ca pe stadion.