| AcidCuSange a întrebat:

Am auzit ca daca vei vedea avioane vei fi fericit... e adevarat?:-s

3 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

In principiu da... dar numai daca iti plac mult avioanele.

fericirea este personala fiecare o simte altfel nu poti spune ca daca vezi avioane o vei fi fericit asa cum nu poti spune ca daca vei manca ciucalata vei fi in eztazhee hee

| BlueHusky a răspuns:

Sa imi zici daca e adevarat ca daca este asa o sa ma mut langa aeroport (desi nu imi place ideea) laughing

| xoxo13 a răspuns:

Astea sunt superstitii fara rost care manipuleaza in masa poporul credul...