| Anisia78 a întrebat:

Am inversat din greseala pronumele pe biletul de imbarcare la Ryanair. Stie cineva daca o sa am probleme la imbarcare? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Fa-ti cont pe site-ul Ryanair si iti poti schimba numele din rezervarea facuta: https://www.ryanair.com/ro/ro/check-in

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu e nicio problema daca sunt inversate, modificarea rezervarii e posibil sa coste insa, si chiar destul de mult.

| rebe200515 a răspuns:

Depinde. dacă vrei sa schimbi un nume costa 50€ (asa stiam la alte firme)

| Anisia78 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri! Pana la urma am aflat de la cineva care a lucrat la check-in ca nu e nicio problema daca am pronumele inversate. Si intr-adevar asa a fost, nu am intampinat probleme la iesirea sau intrarea in tara.