| gabriela_9172 a întrebat:

Bunahappy am o intrebare ati fost in Italia? De Paste se ieftinesc Biletele? Din timisoara pana In Italia?

Răspuns Câştigător
| LikeNobodyElse a răspuns:

Eu anul trecut pana in paste am luat cu 80 d eeuro biletu` dus intors Bucuresti -Italia, dk te referi la avion tongue.na dar le luasem cu o luna pana sa plec.de obicei sunt scumpe dar daca le iei de pe acum nu sunt asa scumpe. daca vb de autocar, in general au aceleasi preturi la autocar

6 răspunsuri:
| ioanaccc a răspuns:

Bilete de autocar sau avion?

| Ciucii5 a răspuns:

Pai daca le cumperi acum pentru Paste sunt mai ieftine decat daca le iei in perioda aiawinking

| gabriela_9172 explică:

Avion happy

| вèiiiвiii a răspuns:

♥ Daca le cumperi acum pentru Paste sunt mai ieftine, decat daca le iei in perioda aia. Vacanta placuta love struck! ♥

| caian a răspuns:

Avion? eu merg foarte des in anglia cu avionul! intra pe wizzair.com si vezi ca sunt super ieftine biletele!

| gabriela_9172 explică:

Multumesc, mia-ti dat multe variante