| Roxana90roxana a întrebat:

Buna :* Am si eu o intrebare.happy

A-ti fost in Grecia in statiunea Paralia Katerini?
legat de ea, vreau sa stiu daca Aqualand este in statiune sau intr-o alta statiune?

Am gasit pe site-uri doar ca face excursi la el, dar ma intereseaza sa stiu daca este in Paralia, sau mergi in Corfu asa cum am auzit.sau intr-o alta statiune.

Multumesc.happy

Răspuns Câştigător
| rossi46 a răspuns:

In Paralia nu este niciun parc acvatic. Excursiile se fac la parcul Waterland din Salonic (la aprox. 60 km de Paralia). Exista parc acvatic si in Corfu insa este exclus sa se organizeze excursie acolo, tinand cont de faptul ca insula se afla la vreo 350 km distanta si mai include si o traversare a apei cu Ferryboat-ul.

1 răspuns:
| BRG a răspuns:

Palalilalău,jap jap pe dulap, te distrug psihologic.