| alexandra_9746 a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare.Pe 20 august merg in Turcia cu autorarul.Am inteles ca se fac 20-24 de ore.Acea zi se scade din numarul total de zile e concediu? Adica din 7 zile or sa fie 6?

2 răspunsuri:
| Mikester_1968 a răspuns:

Da,dar avantajul cand mergi cu autocarul este ca mai faci si opriri ca sa vizitezi si alte atractii turistice, deci, good for you.

| f1r3TiG3R a răspuns:

Da dar tu tot 7 ai avut pentru ca ai facut una pe drum o si o sa ai 5 daca pui si intors acaz