| miha_6184 a întrebat:

Am si eu o rugăminte. O să plec in toamnă intr-o tara nordică pt 3 luni. Mă puteți ajuta cu niste sfaturi cum sa am un bagaj cât mai economic? Doar o haină de iarna ocupă jumătate din el. Ce credeți că ar trebui să cuprindă bagajul pt o țară mai friguroasă? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, daca zici ca doar o haina ocupa jumatate din bagaj atunci iti recomand sa iti iei alt bagaj. Daca consideri ca bagajul tau este deja destul de mare sau nu vrei sa iei altul, atunci nu mai lua haine cu tine, se pot cumpara si din tara in care te duci, in mod sigur.

| mihai69 a răspuns:

Saci vidați pentru depozitare: http://sacidevidat.ro/