| robbbiman a întrebat:

BUNA, am un prieten in Germania si el mi-a cumparat 5 calculatoare pentru o sala de internet & caffe, aveti idee cu ce sa le trimita? Dau funda :*

1 răspuns:
| Niiiicu a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi tu, deoarece e vorba de it sau daca nu macar pe cineva de incredere si in niciun caz prin posta pentru ca e un risc mare de a le primi defecte in urma drumului, chiar daca e scump sa te duci pana acolo cel [putin sti ca nu se vor strica, baftawinking