| Andraherg a întrebat:

Buna
As dori sa stiu daca a fost cineva in vacanta in Turcia sau Bulgaria big grin sau oricare alte tari
daca da as dori sa lasati mesaj as dori sa aflu mai multe amanunte ceau :*
Dau si fundita :*

Răspuns Câştigător
| epurasu a răspuns:

Eu am fost si in Bulgaria si in Turcia. In Turcia mi-a placut mai mult este frumos si ieftin.Deasemenea in Grecia este frumos si ieftin-transport cu autocaru dus intors, 7 nopti cazare vila 3*** in iunie si septembrie 135 euro, vara in jur de 200 euro.

3 răspunsuri:
| NarcysIonutz a răspuns:

Eu am fost in Grecia, in orasul Kalamata care este langa Marea Mediterana! Acolo cu siguranta ai ce vedea.In fiecare seara spectacole, baruri si de astea langa mare, este excelentbig grin

| user2015 a răspuns:

Eu nu am fost niciodata in vacanta in Turcia. Iti pot spune insa ca Antalya este destinatia preferata de turisti, mai ales in perioada de vara. De asemenea Grecia este o locatie superba. Varul meu a fost in Chalkidiki vara trecuta si a ramas cu o impresie foarte placuta.

| fabricadejaluzele a răspuns:

Turcia & Bulgaria & Grecia aproape in fiecare an, cred ca iti pot da ceva sfaturi!
recomand Turcia