| oanaamaria a întrebat:

In vacanta de vara eu si familia mea am dori sa mergem in Turcia sau Bulgaria dar nu stim ce sa alegem. Aveti ceva opinii in legatura cu asta? Am mai fost in Turcia si am fost foarte multumiti, conditiile sunt extraordinare. Dar in Bulagia nu am fost. Ce parere aveti despre bulgaria? Raspunsul cel mai bun primeste funda iar celelalte vot big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Turcia e foarte frumos eu am fost de 11 ori acolo si in bulgaria 1 data eu iti zic ca si in bulgaria este frumos parerea mea este sa te duci in bulgaria sa mai cunosti si tu alte tarii ca in Turcia da ca ai zis ca ai mai fost sa te duci in bulgaria sa vezi si acolo cum este este frumos eu iti propun sa mergi in bulgaria. Daca mergi in bulgaria mergi la mare sau in oras acolo unde nu este mare presupun la mare este foarte frumos in bulgaria la mare. Sper ca te-am ajutat :*! FUNDITA? puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai spus ca in Turcia ai mai fost, si zici ca conditiile sunt bune.
Zic sa nu te mai duci, incearca ceva nou si in bulgaria am auzit ca este frumos, hoteluri bune E.T.C.
Deci raspunsul final este sa te duci in Bulgaria este ceva nou pentru tine si familia ta, in sensul bun ma refer!

| Cristina98A a răspuns:

Avand in vedere ca bulgaria e aproape si te poti duce si intr-un weekend eu as alege Turcia. Este o tara foarte frumoasa si ca peisaj si ca traditii. Chiar daca ai mai fost eu zic ca e mai frumos in Turcia.

| newsun a răspuns:

Buna,

Pot sa iti recomand cateva hoteluri excelente in Bulgaria, dar depinde acum de ce buget aveti, si in ce statiune te-ar interesa. Daca mai esti interesata astept raspunsul tau, si iti pot da mai multe detalii.

| oanaamaria explică (pentru newsun):

Hei. nu mai am nevoie, am gasit hotelul perfect. multumesc oricum big grin

| izaizaiza123 a răspuns:

Buna.
eu am fost in ambele tari si dupa mine as prefera Turcia.de ce? pentru ca acolo poti merge si la mare insa in bulgaria sunt mai multe alge.problema este ca in Turcia sunt preturi mai mari.eu nu stiu cat ar fi familia ta disponibila sa plateasca asa ca aici va hotarati voi.