| Mario1999 a întrebat:

As fi interesat daca imi poate spune si mie cineva un loc, preferabil in judetul Bihor, eventual chiar apropiat de Oradea, daca stiti, unde se pot inchiria barci sa te plimbi cu ele pe lac. Adica, o apa (...) pe care sa te dai cu barca si sa o poti inchiria de la fata locului. Multumesc! big grin

1 răspuns:
| oanamaya25 a răspuns:

Pensiunea Patrimara
Categorie: Pensiune
Adresa, contact
Adresa: 317271 Căprioara, Caprioara, Arad
Telefon: +40-257-214225
E-mail: patrimara@yahoo.com
Echipamente si servicii:
In incinta complexului, care se intinde pe 3 hectare de teren, se gasesc:

- cabana cu : 4 camere si un apartament, living cu semineu, sala amenajata pentru conferinte (22 locuri), biliard, sauna, crama+bar, terasa

- 5 casute lemn

Descriere:
Pensiunea Patrimara va pune la dispozitie toate serviciile pentru ca dvs. sa aveti o vacanta cat mai placuta. Aflata intr-un cadru natural deosebit, inconjurata fiind de paduri, va asigura o vacanta in mijlocul naturii.

Piscina, biliardul, vizitarea pesterilor din zona, pescuitul sportiv, pentru cei pasionati, dar si plimbarea cu barca pe lac, va asigura petrecerea unui concediu cu totul special, in care puteti intreprinde tot felul de activitati.

- grill-uri amenajate, piscina, loc de joaca, foisor pe lac, 3 lacuri populate cu pesti : crap, stiuca, somn
Camerele sunt duble si dotate cu baie proprie, cablu TV iar apartamentul are in plus sistem home-cinema.

Pensiunea si casutele dispun de sistem de incalzire centrala.

Posibilitati de agrement :
- pescuit sportiv
- vizitare pesteri
- plimbari cu barca pe lac
- biliard
- piscina
- foc de tabara
- vizitare Castel regal de la Savarsin
- tenis de masa
- trasee alpinism in incinta complexului xu 3 grade de dificultate
- posibiliati paintball la cerere (neinclus in pretul cazarii)
- teren de sport (tenis, volei)

Iar in perioada de iarna :
- patinaj pe lacurile complexului
- pescuit la copca - partie ski incepatori -250 m.