| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa merg pe litoralul romanesc cu inca 2 prietene. Dar suntem adolescente si nu avem atat de multi bani si nu cunoastem locurile. In fine pentru a ne caza suntem dispuse sa dam o suma destul de agreabila dar nu stim in ce locuri sa cautam sa ne cazam. Care statiune are si parc de distractii dar sa nu fie foarte scumpa. Daca stie cineva cazare cu o camera gen pana in 100 de lei pe noapte dar nu de persoana ca sa stam toate trei in aceeasi camera. Nu trebuie sa fie neaparat hotel, pensiune e super ok. Daca poate sa ma ajute cineva, vrem sa mergem luna asta pe 24. Si sa fie si de incredere locul? daca se poate.

2 răspunsuri:
| Grazziano123 a răspuns:

Depinde cati bani ai, daca aveti minim 1500 lei de persoana gasiti loc unde sa va duceti, la Mamaia, la Constanta, puteti sta si in cabana.

| Intruder19 a răspuns:

Costinesti e printre cele mai ieftine statiuni, ai si parc de distractii dar nu este foarte mare. Cazare gasesti cu 100 lei pe noapte.