| zizilika a întrebat:

as vreau sa ajung in Qatar-Doha.stie cineva de ce documente sunt nevoie ca sa poti trece granita? ar trebui sa am rezervarea de la hotel? multumesc mult

2 răspunsuri:
| DrViorel a răspuns:

Buna, cel mai bine e sa mergi sa te informezi personal de la o agentie de turism, caci raspunsurile pot fi eronate sau chiar invechite de la alte persoane, caci lucrurile astea totusi se schimba, deci mai bine mergi la o agentie de turism care te va informa ce anume iti trebuie in ce perioda si daca ai nevoie de rezervare, daca mai sunt locuri de rezervat si alte date important. Succes si o zi buna!

| babanaumadalin a răspuns:

Cel mai ok!, ar fi sa intrebi la o ambasada iar daca nu ai in apropiere cauta ceva de genul