| stefyy234 a întrebat:

Ati fost cumva pe la Harghita, Praid? Am auzit ca este destul de frumos pe acolo dar mai vreau ceva pareri big grin Plus ca s-a deschis un nou strand. Daca nu. imi puteti recomanda o alta statiune montana? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

In secuime sunt locuri foarte faine. Sovata, Praid, Tusnad, Borsec, etc. Si oamenii mie mi s-au parut foarte ospitalieri, cel putin cei care lucreaza in domeniul turismului, stiu ei din ce isi castiga painea. Merita sa mergi pe acolo.