| Metheprincess a întrebat:

Îmi puteți recomanda o stațiune pentru vacanță pe litoralul nostru? Unde e mai frumos? Mulțumesc!

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde ce vrei, daca vrei distractie si viata Costinesti sau Vama, daca vrei relaxare si o plaja faina cu liniste la preturi ok : Saturn si Venus, daca vrei fite, cluburi de fite si etalari de toale si chestii scumpe du-te-n Mamaia

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sulina

| mihai69 a răspuns:

Frumosul e ceva relativ.
Dar la cum arată plajele și la ce faună le populează, eu recomand să eviți litoralul nostru. Sau să mergi undeva unde e mai pustiu: Gura Portiței, Vadu etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu totii stim ca in Mamaia este cel mai frumos

| wolfves a răspuns:

Eu mereu am fost in Mangalia si imi place.

| BeaTMaN696 a răspuns:

Vama Veche este cea mai populara si "faina". Dar frumos este la Costinesti sau Mamaia. Eu as alege Vama pentru ca sunt oameni super si e mare apa =).

| Luluuu123 a răspuns:

Buna! Iti recomand doua statinuni.
Eforie nord. Apa este foarte linistita si statiunea este foarte mare, avand o gramada de magazine de haine, tarabe cu mancare si faleza pe plaja!
Este frumos si in vama veche, doar daca esti genul mai vamaiot, pentru ca nu tuturor le place! Desi staliunea este mica, are faleza pe plaja si un rand de magazine mediu.

| Anonim34578885433 a răspuns:

Costinesti