| Fundă25 a întrebat:

Buna!

Care a fost cea mai frumoasa vacanta a voastra (iarna, vara nu conteaza)? Si de ce a fost frumoasa? happy
Dar cea mai oribila vacanta? De ce?

3 răspunsuri:
| Andruza a răspuns:

Hey.pai eu mi-am facut vacanta de vara in Italia
Deci a fost extraordinar
Nu pot sa iti explic cat am putut sa rad
In afara faptului ca am fost alaturi de mama pe care nu am vazut-o de aproape 2 ani
Am ras de multe lucruri.
Eu eram in scara blocului si un baiat de care imi placuse inainte a trecut pe acolo [venea de la mare] si avea papuci uji laughing si a alunecat direct in fata mea
Deci nu exagerez am ras 2 zile non stop
Ehh multe momente frumoase
Eu chiar nu am avut vacante oribile

| Artemisia a răspuns:

Buna!
Cea mai frumoasa vacanta a mea numai stiu cand a fost, dar stiu ca era vara, iar eu eram la tara.Nu erau teme si era cald.
Mergeam la bunica, dormeam pana dimineata tarziu, si cel mai important mi-am cunoscut cea mai buna prietena.
Stiu ca mergeam cu cainele la plimbare pe langa rau cu prietena aia a mea, apoi stiu ca mergeam la camp, unde lucrau bunicii.
Stateam in gradina la soare, si ne facem poze, ne jucam cu pisica.
Stiu ca pe vremea aceea mai era la TV ce-i cu Andy(serialul ala de desene animate), si chiar daca era mari pentru Andy, statea si ne uitam, era grozav.Era atata liniste si aerul era atat de curat, nu eram stresata cu gandul la scoala, si la teme.

Cea mai naspa vacanta a fost cea de sarbatori, pentru ca am stat o saptamana in spital, am fost operata(stiai ca in spital nu e net sau tv, incredibil).

| Available a răspuns:

Din punctul meu de vedere vara este cea mai frumoasa vacanta si vara au fost cele mai dese si frumoase vacante ale mele deoarece in fiecare an in vacanta de vara merge de 4 ori la munte cu familia si ma distrez. E foarte frumos si la mare dar prefer muntele deoarece ai mai multe optiuni si nu te plictisesti P. S e si racoare.:X:X:X:X Nu am avut nici o vacanta oribila fiecare a fos frumoasa in felul ei cu distractiile sale.