| Villy0po a întrebat:

Care a fost cea mai frumoasa vacanta de vara din viata voastra? Povestiti-o! Funda si Vot!

3 răspunsuri:
| Ruxuletz a răspuns:

In Croatia! :X o tara superba :X

| Dr3yga20 a răspuns:

Din pacate la varsta mea inca nu am fost in nici o vacanta, bine ca studiez la turism si o sa merg in practica de studiu.

| Annutza_5169 a răspuns:

Atunci cand am mers in Spania!smug Am explorat "tot" Madridul!happyAm fost la muzeul Guggenheim, din orasul Bilbao.Am mers pe plaja insulei ibizahappy. Catedrala Santa Maria, Parcul Guell:d Si multe altele mi s-a parut cea mai frumoasa vacanta deoarece am fost pentru prima data si am fost uimita de cate lucruri frumoase sunt in intreaga lume.