| floryroscata74 a întrebat:

care ati fost la vidraru? trans fagarasan, curtea de arges, balea lac? e super tare...

Răspuns Câştigător
| anonim a răspuns:

Da.intr-adevar,avem foarte multe locuri deosebit de frumoase, pacat ca nu stim sa apreciem.

7 răspunsuri:
| baba a răspuns:

Şi eu am fost acum 3 ani şi mi-am propus să ajung anul ăsta pe bicicletă (deşi o să fie a naibii de greu pe munţii ăia).

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

La vidraru nu am mai fost de mai bine de 5 ani... La curtea de arges am fost in ianuarie... si la balea lac am fost ultima data anul trecut in august. Am scris in multe locuri ca muntii Fagaras sunt muntii mei preferati... Si pe transfagarasan voi vrea sa conduc dupa ce voi avea carnet si masina... neaparat.

| alecs_6027 a răspuns:

Foarte frumos...:X...am fost intr o excursie acum cativa ani...as vrea sa mai revad locurile alea.si sper sa ajung vara astabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar vara trecuta am fost pe acolo... e magnific...verdele crud de munte, aerul proaspat, natura vie... absolut minunat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost vara aceasta la pestera damboviciora, si pe transfagarasean la vidraru! cand ne-am intors, am dat si pe la manastirea curtea de arges! a fost minunat si o sa mai revin!

| mircea a răspuns:

Daca le poti vizita pe toate, desi este cam mult, ar fi fantastic. ai ce vedea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa te cazezi in apropiere de balea lac, stiu o pensiune foarte ok. europa transfagarasan. cauta pe situl lor detalii.vacanta placuta!