| Anne2000 a întrebat:

Care sunt zonele turistice cele mai frumoase din Romania?

Răspuns Câştigător
| anutza a răspuns:

Cheile Bicazului
Transfagarasan
Transalpina
Valea Cebului
Valea Prahovei
Busteniul, Sinaia
Apusenii
Delta

4 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

1) Valea PRahovei
2) Valea Oltului
3) Valea Teleajenului
4) Valea Buzăului
5) Valea Doftanei
6) Valea Cernei
7) Valea Arieşului

Asta din ce am vizitat eu până acum, dar e posibil să mai fie. La naiba toată România e construită în... "vale"!
Sau aici http://blogarismeromanesti.blogspot.com/2012/03/hotels-combined.html poţi să găseşti şi alte obiective turistice, foarte interesante!

| SasukeS a răspuns:

Cele mai frumoase peisaje din Romania sunt:muntii, campile, lacurile, marile si majoritatea raurilor

| Cαтєα21 a răspuns:

Aqua Magic Mamaia, Lacul Bâlea, Crucea Eroilor Neamului Busteni

| adutzwtaw98 a răspuns:

Groapa De Gunoi - GLINA