| alissalexandra a întrebat:

cum ajung si eu din rahova Bucuresti in titan Bucuresti(auchan)? si cat fac pana acolo? mersi frumoshappy

6 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cu tramvaiele32 si 23 sau 27 si microbuz gratuit pana la Auchan de la Piata Trapezului, in total 60-80 minute in functie de trafic; mai e varianta cu 40 de la Sfanta Vineri

| IndiferentXD a răspuns:

Poi!

1. Tramvaiul pana la capat (pta Unirii) apoi metroul 5 statii pana in Titan, de acolo tramvaiul 40, cateva statii sau autobuzul 101, 330!

2. Tramvaiul 32 pana la pta Unirii, urci la biserica Sf. Vineri. acolo intoarce tramvaiul 40 care duce direct in Titan!

De preferat varianta 2!

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru IndiferentXD):

40 nu ajunge la titan, i-ai deviat tu traseul zilele astea?

| IndiferentXD a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Uimeste.ma :O unde ajunge?
Te lasa chiar in fata la Auchan... unde vrea sa ajunga ea/el!

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru IndiferentXD):

A spus la Auchan

| Azµre a răspuns:

CU tramvaiul 23 sau 27 apoi iei pe 40 sau te duci pe jos. Uite aici poti face un traseu
www.transporturban.ro