| Angelofdemon a întrebat:

Cum as putea sa ajung, in sectorul 1 pe bulevardu/strada Radu Bolangiu nr 8. Pucte de reper intre piata 1 mai si Turda.?
Cu ce mijloc de transport avand in vedere ca vin din militari / cora lujerului.
raspund bun = funda.

2 răspunsuri:
| reeebook a răspuns:

Tramvaiu 41 (cel care vine de sub pod nu pe partea cu sir)

| beatrice9849 a răspuns:

Iei tramvaiul 41 pana la liceul iorga, si apoi cum cobori din tramvai mergi spre spatele lui si treci pe la intersectia din stanga ta si vei vedea omalta statie de tramvai, prima statie ar fi piata domenii si aceasta este chiar intre 1 mai si turda.