| agent0 a întrebat:

Stie cineva cum ajung de la Piata Iancului la Colegiul Economic Viilor, Strada Viilor din sectorul 5? Ce mijloc de transport trebuie sa folosesc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metroul de la Obor catre Victoriei, la Victoriei schimbi si iei metroul catre IMGB, te dai jos la Eroii Revolutiei dupa care iei orice tramvai 2 statii, mai ai de mers 300 de m pe jos si pe partea stanga dai de Colegiu, de mers pe jos mergi in directia catre inainte, nu faci nici stanga si nici dreapta cum fac tramvaiele