| Andraasdfg a întrebat:

Cum pot ajunge pe Lipscani avand in vedere ca stau in Salajan, sector 3? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Iei metroul de la DRISTOR sau TITAN (care iti este mai aproape), pana la Piata Unirii, si de-acolo mai mergi pe jos aproape o statie, pana la Sfantul Gheorghe.

| Braunion a răspuns:

Pe Lipscani se intra dinspre Universitate (pe la BNR) sau dinspre Piata Unirii (pe la Biserica sau pe la bariera). Iei mertoru sau autobuzu pana in centru, si te descurci.