| lays a întrebat:

De Craciun(24-27)vreau sa merg la munte impreuna cu iubitul meu. puteti sa-mi recomandati pe cineva, persoana particulara sau o pensiune? ieftina si cu mancare bunabig grin nu ma intereseaza conditiile.doar sa fie tv, caldura, apa calda si baie propriebig grinmultumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| bogdanpope a răspuns:

Hotel belvedere.vatra dornei

| Bya132 a răspuns:

Eu una ti-asi recomanda Penisiunea Veronica din Moeciu! Cauta mai multe detalii pe net! Este o pensiune superba! Peisajul este de admirat!

| andra0106 a răspuns:

Noi mergem la predeal...cabana diham.gasesti pe net poze si detalii. poate ne vedem acolohappy