| cosmina12 a întrebat:

Vreau sa merg la Busteni la munte, si daca puteti sa-mi recomandati o gazda ieftina...(nr. telefon, adresa, etc.)

Răspuns Câştigător
| florin752010 a răspuns:

Iti recomand vila unui fost coleg de facultate, la care merg eu in fiecare vara. El inchiriaza camera anul asta cu 45 RON, (3 margarete ), dar vedem, poate facem o reducere. Intra pe ID ursu_florin2002 si iti dau mai multe detalii...de fapt iti aranjez eu, daca esti hotarata.

1 răspuns:
| florin752010 a răspuns:

Intra pe ursu_florin2002, ca te-ai lipit ...pardon v-ati lipit.