| DDN a întrebat:

Iarna circula trenurile? As vrea sa merg din Bucuresti in Deva pe data de 20 decembrie.
Aveti idee cum e pe tren iarna?

Răspuns Câştigător
| Rotazi a răspuns:

Circula. Circula normal si dupa acelasi program ca in tot anul.
Nu te uita la glumetii care spun de "mai rar" si nameti.
Dar atentie! Mersul trenurilorr se schimba pe data de 8 decembrie. Orarul actual nu a mai fi valabil.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intarzieri nimic mai mult, cumpara la clasa 1 asa daca se opreste trenu in mijlocu campiei sa stai in caldura nu ingheti ca aia din clasa 2º

| AFR81 a răspuns:

Daaa, daca nu sunt probleme cu vremea, ma refer aici, in special la ninsori abundente, trenurile circula.

| Mayastra a răspuns:

Da,circula,dar mai rar si mai greu. Depinde de tren

| bigbools69 a răspuns:

E super, mai ales daca ninge. e foarte frumos

suntserios
| suntserios a răspuns:

Circula. Dacă ai noroc și prinzi căldură ca e la noroc la noi și nu sunt probleme cu vremea e frumos și bine