| madytza_7574 a întrebat:

imi puteti spune si mie mancaruri traditionale din jud. Hunedoara si atractiile turistice de acolo?sad am nevoie pentru un proiect straight face, Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| remus a răspuns:

Mancaruri traditionale foarte bune care imi plac mult sunt; virsli, cas afumat in coaja de brad si bulzul, atractii turistice sunt foarte multe; geoagiu bai, cetatea devei, muzeul aurului de la brad, rezervatia de zimbrii de la hateg etc.

3 răspunsuri:
| RomanMandruPanaMor a răspuns:

Remus ai uitat de Castelu Corvinistiilor si de stadionu Michael Kleinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat ca la varsta mea este ceva la ordinea zilei, prind greu si uit repede laughing laughing laughing multumesc pentru. fundita, mandytza!

| Tom a răspuns:

Ati mai uitat ceva foarte frumos.Parcul National Retezat
http://turism.deweekend.ro/parcul-national-retezat-hunedoara/