| iFollowRivers a întrebat:

Am facut un proiect in Power Point, despre atractiile turistice din Bucuresti. ce melodie sa pun pe fundal? fundahappy

Răspuns Câştigător
| BirrmenAust a răspuns:

Sau,poti pune Andrea Boceli si Sarah Brightman-Time to say goodbye, este o melodie gratioasa si eleganta, si cred ca ar da farmec proiectului tau...Bafta!

| iFollowRivers explică (pentru BirrmenAust):

E superba! mersi

| BirrmenAust a răspuns (pentru iFollowRivers):

Placerea mea!

6 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

Bucurestiul incepe cu tine

Răspuns utilizator avertizat
| cherybloom a răspuns:

Depinde daca sunt obiective sofisticate poti pune o melodiee mai lenta dar daca sunt obiective mai distractive poti pune o melodie mai antrenanta.