| consuelo12 a întrebat:

Imi spuneti va rog cum sunt repartizate locurile in avion...In dependenta de clasa sau ...cum? Am cumparat un bilet econom Chisinau-Moscow si vreau sa stiu cum se repartizeaza locurile. Vreau la geam happy

2 răspunsuri:
| Fan7a a răspuns:

Calatoresti cu avionul e minunat dar daca ai rau/frica de inaltime impotriva sa nu stai la geam ca ai senzatia ca te prabusesti.recomand oricum sa nu stai la geam. si cu biletul si clasa da, pe baza biletului te aseaza.

| Sin a răspuns:

Nu te intreaba nimeni unde vrei sa stai.
Ai scris pe bilet numarul cu locul care iti apartine, la fel si clasa biletului. E la fel ca la tren.Biletele vor fi verificate inainte de decolare prin urmare toata lumea va trebuii sa stea la locurile cuvenite. Daca ai avut noroc sa nimeresti la geam bine, daca nu asta e.