| anonimyus a întrebat:

imi trebuie urgent o idee cum pot ajunge din Roman in statiunea Baile Tusnand? un traseu ceva? un tren? un autocar ceva? Sau ziceti-mi un oras prin apropierea statiuni...

Răspuns Câştigător
| tania77 a răspuns:

Buna. Poti merge cu trenul accelerat care pleaca din Roman la ora 12:35 si ajunge in Tusnad la 18:38 sau cu autocarul dar pentru. a afla mai sigur suna la autogara. Cel mai apropiat oras de Baile Tusnad este Miercurea-Ciuc, sa stii ca eu am fost de multe ori in Baile-Tusnad si este o statiune foarte linistita si frumoasa, se merita sa mergi acolo. Distractie si odihna placuta iti doresc!

1 răspuns:
| florin9316 a răspuns:

Cu masina :d