| GEORGY_4531 a întrebat:

in acest an vreau da imi fac craciunul la munte, unde pot gasi o agentie de turism cu oferte pentru la munte? daca stie cineva sa imi spuna! funda!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bibi touring ^^

| MoneyMoney a răspuns:

Cele MAI BUNE OFERTE acum le au cei de la Oniro http://www.oniro.ro şi poţi să spui că vii din partea lui Robert Codescu dacă ţi-e ruşine să dai buzna! :D

| MoneyMoney a răspuns:

Happy tour? La ce echipă joacă ăştia!?!?!?

| MoneyMoney a răspuns:

Divizia B" poate la voi la ţară se numeşte Liga 2!

| MoneyMoney a răspuns:

Nu mulţumesc am tricou cu semnătura lui Messi (may 2008) de pe Camp Nou, aşa că poţi să.l păstrezi pe ăla care "se rezolvă" singur!