| senorita.ro a întrebat:

Stie cineva o agentie de turism ca-lumea? Sau mai exact un hotel - sejur in turcia? Am gasit mai multe oferte pe "Guuuugle"... dar ma intereseaza si parerile voastre a celor care-ati fost in turcia. Daca ati fost la un hotel X si va placut pls, spuneti-mi

4 răspunsuri:
| Oktavian a răspuns:

Acceseaza si alege hotelul dorit http://www.venere.com/....../istanbul/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=440857
@Lora, poate ca ai avut noroc cu ei, dar uite ce am gasit... De fapt se intampla si la case mai mari :)

| poluarect a răspuns:

Sal, incearca cu Omnia tour eu unu am fost foarte multumit, am fost de cateva ori in Turcia si e super ok recomandarea mea e Bodrum s-au Marmaris, Kusadasi daca vrei sa te distrezi fata de Antalya care e mai pentru snobi.pa pa

| adrian79 a răspuns:

Buna. turcia este o tara frumoasa.eu am fost in Antalia, chiar am si lucrat o perioada acolo.merita vizitata, daca iti doresti.
exista un hotel acolo, de 5 stele care se numeste Antalia.eu am lucrat la acest hotel si este super.conditiile de cazare si ospitalitatea iti vor lasa un gust placut.