| Crs_Cristiana_1999 a întrebat:

Bună, în curând voi împlini 18 ani şi vreau să vă cer sfatul. Locuiesc în Constanţa, dar nu prea ştiu localuri bune, unde aş putea să ţin un "majorat" mai mic. Vor fiI cam maxim 10 persoane. Ceea ce vreau eu e să aibă o varietate de mâncare, la preţuri accesibile. Poate şi să putem dansa? Ştiţi astfel de localuri?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai te duci intr-un restaurant mai mare si inchiriezi doar o bucata. Iti pot recomanda Beta din centru, cunosc unul dintre fiii patronului si sunt baieti de treaba.winking

| Crs_Cristiana_1999 explică (pentru GabiDumitrescu):

Sunt in renovare, multumesc oricum.

| AKARA0 a răspuns:

La Andreea pe faleza

| Ella21052003 a răspuns:

Nu stiu... la Barrels Pub, in mamaia ( zona butoaie). Poti fii pe faza si sa urmaresti pagina de Facebook si exista in unele week end uri seri jazz, sau cu DJ. Locatia este super si daca va plictisito puteti iesi la o tura de mamaia