| greta_3924 a întrebat:

Buna m ar interesa daca stie cineva despre agentia de turism UNILINE as vrea sa plec in concediu dar trebuie sa platesc prin banca si apoi primesc voucherul, pot sa am incredere?

Răspuns Câştigător
| mona_7656 a răspuns:

Iti pot spune, cu toata sinceritatea ca eu si familia mea am mers in concediu vara trecuta-2010 luna august in Croatia(****) si am cumparat biletele on-line de pe uniline.hr; am platit cu cardul on-line si totul e f. profi in privinta acestui site(este situl direct al croatilor); nu am avut absolut nici o surpriza in privinta rezervarii; totul afost ok; asa ca, daca vrei Croatia, ai totul la dispozitie cu uniline.hr

PA

1 răspuns:
| Robert a răspuns:

Da sunt foarte ok.Nu poti primi acel voucher fara dovada platii.