| claudiamatei205 a întrebat:

Ma intereseaza care este distanta de la clinica Regina Maria din Baneasca pana la Intrarea Bravurii de pe strada Polona. Sau cat timp as face cu masina? Stie cineva sau stiti vreo aplicatie care sa ma ajute sa calculez? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Itanul a răspuns:

Google maps. O face singur pentru tine.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Vreo 6-7 km asa, din ochi. Poti sa ajungi si in 10 min. noaptea, sambata sau duminica, poti sa faci si o ora daca prinzi ambuteiaje la o ora de varf. Cu Google Maps sunt 5.7 km in linie dreapta, pentru ruta optima la un moment dat poti folosi Waze.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai auzit de google maps?