| Robertmihai133 a întrebat:

Eu de un timp alerg afara si folosesc o aplicatie de pe magazin play pentru distanta si calorii, dar nu cred ca e buna. Stie cineva o aplicatie mai precisa si daca stiti un program de alergat pentru rezistenta? Dau funda

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Aplicatiile pot fi bune, dar depinde totul si de telefonul tau. Daca senzorii nu sunt cei mai performanti degeaba e aplicatia buna, ca iti arata ce date primeste de la senzorii telefonului. La alergare in special pedometrul te intereseaza. Mai precis ar fi sa iei o bratara fitness sau un smartwatch cu asemenea capabilitati, la acestea senzorii sunt pusi si calibrati tocmai sa iti arate ce te intereseaza.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Runtastic

| Robertmihai133 explică (pentru suntserios):

Nu fac nimic si imi arata ca am ars 800 calorii