| AndreeaIsNoQueen a întrebat:

Buna ma numesc Andreea am 11 ani sunt din Bucuresti.
Asa si eu si mama mea am vrea sa mergem intr-un circuit 2012 in vacanta de Paste.
Ea ar vrea sa mergem undeva in Franta, Paris si inca o tara.
Ce alta tara as putea merge(dar unele frumoase si un pic mai departe nu Bulgaria, Serbia, Muntenegru etc deci fara astea)?
Va rog raspundeti repede vreau sa ma hotarasc. Funda cele mai multe tari si detalii!

6 răspunsuri:
| meduzza a răspuns:

Franta se meritatongue. mai e egipt, Turcia, Spania. cel mai usor poti intra online pe o agentie de turism si vezi ce oferte au si poate iti suna ceva binetongue

| sukin a răspuns:

Eu as merge in Helsinki Finlanda si Paris sau Australia.

| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Eu as vrea sa merg la Berlin, Roma, Sicilia si Vatican.Iti dau un site cu niste fotografii pentru ate putea inspira :D.http://www.libertatea.ro/......47256.html

| Aniu a răspuns:

Eu as merge in Masyaf (Syria) si Tokyo (Japonia) sau eventual Sicilia big grin

| consiliervacante a răspuns:

Daca tot mergi in Franta, eu as alege ca destinatie Monte Carlo (principatul Monaco), cu peisaje care-ti taie respiratia, lux, shopping, plaje, un port superb... Uite aici mai multe detalii si poze - http://www.consiliervacante.ro/......obism.html

| trolling a răspuns:

Spania thinking