| LisaJulie a întrebat:

Unde credeți ca ar trebui sa îmi programez vacanța de Paște? În Croația, Albania, Slovenia sau Muntenegru? Sau credeți ca este mai bun un circuit?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Alege ce iti place. De ce ne intrebi pe noi?

| Simpatic a răspuns:

Am auzit lucruri bune despre Croatia si Muntenegru, rude de ale mele merg des acolo
Nu am fost deci nu am idee cat costa, pot doar sa intuiesc ca ceva mai mult decat Albania...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai te duci tu in vacanta sau ne ducem noi?

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Eu voiam sa întreb dacă circuitul e mai convenabil! Pentru cine a mers sau a cunoscut persoane

| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Niciodata nu e mai convenabil un circuit pentru ca te muti din A in B des si costa transportul.

| Dragobeta a răspuns:

Pastele nu se mai face cu familia acasa?

| Tokyo44 a răspuns:

Daca vrei o singura destinație Albania ar fi potrivită cu prețuri bune.
Croatia e varianta in care banii nu sunt o problema.
Personal, as face un circuit!