| yyo a întrebat:

Buna ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? Pe net am cautat si nu am gasit detalii concrete si sigure... Cum pot ajunge cu trenul de la Bucuresti la Focsani vreau detalii [cat costa, ora, in cat timp ajung etc ]
dau funda la cel mai concret raspuns happy Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Cel mai concret e aici: http://www.mersultrenurilor.ro/Ruta/Bucuresti_Nord/Focsani

Pentru un bilet intreg, pretul este de 27.1 lei, pentru elevi 15.2, pentru student cu cupoane 13.55, iar pentru student cu legitimatie 15.2.
La adresa pe care ti-am lasat-o introduci data pe care ai vrea sa pleci si gasesti toate cursele din acea zi, ora la care pleci din Bucuresti Nord si la care vei ajunge in Focsani :)
Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| yyo explică (pentru LolaLollita):

Mulmumeschappy