| GEORGY_4531 a întrebat:

maine vrea sa plec in brasov, sunt din bucuresti stiti cumva ce plecari sunt din bucuresti spre brasov? la ce ora, as prefera pe la ora 4-5.as prefera cu microbuzul. daca stiti e bine msss mult de tot! fundita

2 răspunsuri:
| DJohnny a răspuns:

Http://www.autogari.ro intra aici si scrie in stanga sus Bucuresti-Brasov. Sper ca te-am ajutat.

| GEORGY_4531 explică:

Gata,de acyum nu mai imi trebuie deja am si venit de la brasov pan imi dati voi raspunsuri moare omu