| TeQui a întrebat:

merg intr-o excursie pe 13 iunie, la Poiana Brasov;? sa vin si eu > nu stiu ce sa fac e o chestie cam complicata ...deoarece sunt si baietii de la scoala. si nu vreau sa vada cum arat in costum de baie,,: help!

3 răspunsuri:
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Asta inseamna ca nu esti multumita de corpul tau

lucru care nu este deloc bun

Depinde ce conteaza mai mult pentru tine: Distractia sau sa arati bine

si poate totusi arati bine in costum de baie

| unsprezece a răspuns:

Cu rusinea nu rezolvi nimic. Fii sigura pe tine si relaxatawinking

| becky2000 a răspuns:

Nu-i baga in seama daca iti spun lucruri neplacute, fi tu insuti. distractie placuta la balaceala