| Zanisoara a întrebat:

vara asta merg la mare si nu stiu ce costum sa port. Faza e ca eu am un pic de burtica si vreau costum de baie intreg ca sa nu mi se vada colacei sad.Dar oare va rade lumea de mine ca port costum intreg? Ca la mare de obicei se poarta cu 2 piese, nu prea as vrea sa port cu 2 piese deoarece nu m-as simtii in largul meu,voi ce credeti, ce va trece prin minte cand vedeti o fata cu costum de baie intreg la mare? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Silvia93 a răspuns:

Costumele de baie sunt facute pentru a intra in mare / piscina cu ele.
Sunt altele care la 150 kg (tinere) poarta in doua piese si in plus lumea tot va vorbi de tine fie ca esti frumos fie ca esti urat..deci de ce sa te mai obosesti sa le faci pe plac? Oricum nu ei iti dau sa mananci happy
O zi buna

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu dau 2 bani pe ce poarte restul sau de ii poarta, e treaba alor

| T0T a răspuns:

Fă mișcare dacă nu te simți bine în corpul tău.

| KamaSutra a răspuns:

Nu e nicio problema, trebuie sa te simti bine cu ceea ce porti, si eu port exact acelasi tip de costum fiindca ma simt mai bine in elhappy

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu ii va pasa nimanui vestimentatia ta, dar vazand o fata cara poarta costum intreg imi zic:"priveste umanitate, o fata pura si neprihanita!"

| AliBaba11 a răspuns:

Eu una nu cred ca nimanui nu o sa-i pese ca ai costum intreg.Mi-e una mine pare dragut sa porti costum intreg