| smooth a întrebat:

Buna happy mi-as dori sa merg in Brazilia, imi place la nebunie dar nu stiu exact cam cat m-ar costa cateva zile intr-o mini vacanta in rio de janero, sau la carnavalul de la rio care este in februarie ai ideea cuma cam cat ar costa? m mult

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Consulta ofertele turistice de la agentiile de turism.
Ex.: infoturism.ro, turismromania.ro, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Consulta ofertele turistice de la agentiile de turism.
Ex.: infoturism.ro, turismromania.ro, etc..
Pa, pa.

| Gregory a răspuns:

Buna! Am gasit eu cateva informatii care sper sa te poata ajuta:
http://www.celendo.eu/Brazilia-Rio-De-Janeiro-Iguazu.aspx
Succes si distractie placuta! Sa ne arati si noua cateva poze dupa ce te intorci :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti place la nebunie? ce? sa calatoresti? sau in Brazilia? ca asa si mie imi place in spatiu indepartat.imi place tare.nu stiu peste ce dau acolo dar daca nu in viata aceasta poate in cealalta o sa ajung.