| Alina_Bidihon_1996 a întrebat:

Nu de mult am descoperit site-ul vacantereduse.ro,m-am abonat la newsletter si de atunci primesc multe oferte, chiar foarte bune, la vacante in strainatate, dar si in tara. As vrea sa stiu daca toata treaba e serioasa si nu e o pacaleala A cumparat cineva vacante de la ei? Multumesc!

1 răspuns:
| ishallhelpyou a răspuns:

Nu am cumpărat eu, direct, dar am pe cineva care a luat de la ei și a fost mulțumit, deci poți să cumperi cu încredere.