| Alina_Bidihon_1996 a întrebat:

Nu de mult am descoperit site-ul vacantereduse.ro,m-am abonat la newsletter si de atunci primesc multe oferte,chiar foarte bune, la vacante in strainatate, dar si in tara. As vrea sa stiu daca toata treaba e serioasa si nu e o pacaleala A cumparat cineva vacante de la ei? Multumesc!
.

1 răspuns:
| Dogx a răspuns:

Ofertele se trimit automat.
Intermedia Activ Management

Adresa:
Pitești, Bd. I.C. Brătianu, Nr. 48, Centrul de Afaceri (Biroul 406)

Telefon:

Fax:

E-mail:
info@vacantereduse.ro

Reg.Com.:
J03/989/2011
CIF. RO28839437

Cont IBAN:
RO17RNCB0302146628820001
BCR Argeş

Ne puteţi contacta de luni până vineri, între orele 9:00 și 18:00.
Sâmbătă între orele 09:00 şi 14:00

Licența de turism
Polița de asigurare

VacanteReduse.ro este un proiect al Intermedia Activ Management
Sau ai putea suna sa vezi care este treaba.