| DKD a întrebat:

Buna kiss, o intrebare pentru persoanele din Iasi! Ce parere aveti despre Cabana Bucium Iasi, daca ati fost sau din uzitelea stiti ceva, ziceti-mi si mie daca este ceva de capul ei sau nu...

1 răspuns:
| Satango a răspuns:

Buna! :X
E super.
Uite cum se prezint ei:
``Situată pe una dintre cele mai frumoase coline ale oraşului, Cabana Bucium oferă tuturor un amalgam de distracţii, iar cand spun amalgam, mă refer la faptul că nu ai avea timp să te plictiseşti, nici dacă ai vrea asta.
Iniţial, cînd auzi termenul de "cabană", probabil că te gandeşti la un loc liniştit, ferit de prea multa aglomeraţie, undeva cu multă verdeaţă. Cine s-ar fi gandit că poţi să te relaxezi şi în acelaşi timp să ai parte de distracţie şi de multă adrenalină?
Pe lîngă poieniţele special amenajate pentru grătare, pe care le poţi închiria doar pentru tine şi prietenii tăi, ai la dispoziţie şi o sală pentru evenimente, care în timpul săptămanii, iţi oferă un discount de 50%. Ştiu, sună ciudat de simplu, dar adeverata comoară este poligonul de tragere la ţintă. Probabil, St.Patrick este invidios momentan, deoarece acum poţi să "ţinteşti" distracţia şi noaptea. Airsoft nocturn, la un preţ rezonabil şi cu o înregistrare video. Ce poţi să-ţi doreşti mai mult de atît, cînd dispui de un meniu complet?``
Este un loc frumos si totul va fi in folosul tau. O zi frumoasa si ai!